svētdiena, 2012. gada 30. decembris

Dāvanu laiks. Rūķi.

Mans fotoaparāts ir pilns ar bildēm no gatavošanās procesa svētkiem un arī dāvanas, gan dāvātās, gan saņemtās ir iemūžinātas, tikai pieķerties to visu atrādīt kaut kā nesanāk. Saņemos.

Vispirms par rūķu darbiem. Es biju Rūķis Gunai no gunadesign-jewelry.blogspot.com . Pie viņas uz Nīderlandi aizceļoja kripatiņa Latvijas sniedziņa.


Un te pārsliņas jau pēc ceļojuma. Prieks, ka sniedziņš paspēja ierasties vēl pirms svētkiem!

Mans Rūķis bija Anda.  Viņas sūtījums, pareizāk sakot, ziņa par sūtījumu, mani sasniedza vēl pirms svētkiem, bet pati dāvaniņa manā Sūnu ciemā nonāca tikai vakar. Tad nu abas ar trīsgadnieci priecājāmies!

Pie mums ieradās balts, balts, mīksts, mīksts enģelītis, kurš tūliņ atrada savu vietu eglītē.

Steidzīgs briedītis uz kartītes.


Un "mētelītis" radošo ideju kladītei.


Mazā cilvēka lielais prieks.

Liels, liels paldies, Anda, par jaukajiem darbiņiem! Un Inesei paldies par Rūķu koordinēšanu!4 komentāri:

 1. prieks par prieku jūsmājās :)))

  AtbildētDzēst
 2. Ārā līst kā pa Jāņiem, bet man logā šūpojas sniegpārsliņas no Latvijas skaistākā ciema- Sūnu ciema. Paldies Gunta. Manam rūķim bija jāatrod ceļš uz Talsiem pie Unas (http://beninos.blogspot.com). Saņēmu ziņu ka nebija noslīcis Holandes lietū, nosalis uz Polijas ceļiem un apmaldījies Latvijas mežos.
  Laimīgu un radošu 2013.gadu! Krīze ir labākais laiks radošai pieejai, un ja krīze neatmodina mūsu smadzeņu radošo puslodi, tad tas ir jau dzīves veids.

  AtbildētDzēst
 3. Nu tad beidzot. :) Prieks, ka visa kompānija veiksmīgi ir galā un ka patika. :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Piedod,ka neuzrakstīju mierinājuma ziņu Rūķim, tikko saņēmu paziņojumu par paciņu! Bet,jā prieks ir liels! :) Paldies! Un prieks,ka beidzot varu savu Rūķi skatīt arī vaigā! :)

   Dzēst