svētdiena, 2011. gada 20. marts

Brīvdienu jaukumi

Šķiet, ka pirmdienā rakstīt par brīvdienu izklaidēm būtu tā kā nepiedienīgi :D , svētdienas vakars tam tomēr vairāk piemērots. :)
 
Rāmam sestdienas vakaram ar tējas krūzi nolēmu vēlreiz izmēģināt laimi cepumu cepšanā.

Cepumu oriģinālā recepte ir atrodama šeit.


Pirmais receptes mēģinājums nebija pārāk baudāms, jo atteicos klausīt veselajam saprātam un pievienoju receptē teikto sodas daudzumu...
Toties šoreiz sodu neliku nemaz, bet izmantoju no konfekšu gatavošanas pāri palikušos žāvētos augļus ar riekstiem un medu. Citrona miziņas vietā - vaniļas cukuru. Sanāca daudz labāk. Tik kaut kādu cepamā pulvera efektu laikam tomēr vajag (tā gan šķita tikai man, pārējie neatzina nekādus trūkumus). Būs vēl jāmēģina.

Tā tas tapa. Šoreiz gribējās tādus "sirsnīgus" cepumiņus. :)Un galarezultāts. Ar jasmīnu tēju. Mmmm.....
Krūzītēs labi redzamas ģimenes nodarbes :DOtrs brīvdienu prieciņš bija pastaiga pa mežu. Patiesībā tāds skrējiens riksītī (cik nu to var izdarīt šobrīd, neskartā mežā). Sen tā nebija darīts. Esot slapjā kupenā līdz ceļiem, sapratu, ka kaut kas tāds man jau sen pietrūka. Kāpēc pa mežu jāskrien? Jo vecmāmiņa ir atstāta pieskatīt mazo peku ceļa galā. Kāpēc vispār kaut kas tāds jādara? Atbilde ir slēpņošana ! ;)

Tādus jaukumus redzējām. Sarkanās klintis pie Rūcamavota Cēsīs.

Trešais prieciņš - jauns pavasara mētelītis, kuru nu varēšu apcakināt ar dažādiem aksesuāriem. Paldies, ka pie tāda tiku! :)

Lai jauka nākamā nedēļa! Jau pavasarī!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru